alex_shutyuk (alex_shutyuk) wrote,
alex_shutyuk
alex_shutyuk

Обурливо ефективно


На початку року я розказував про присвячений будівництву сайт, у створенні якого брав участь. З того дня робота над розвитком та наповненням сайту Енциклопедія Новобудов не зупинялася ні на день, і мабуть вже час трохи розповісти про зроблене та результати цієї роботи.
Але спочатку згадаю про досить кумедний випадок, який і підштовхнув до написання цього посту.Не так давно на робочу пошту сайту надійшов написаний у досить різкому тоні лист від співробітниці відділу продажів однієї невеликої будівельної компанії. Вона була дуже обурена тим, що інформацію про їхній об'єкт розміщено в нас на сайті і їй щодня доводиться відповідати на дзвінки потенційних клієнтів, які зацікавилися їхньою нерухомістю. "Як же так?!" - обурювалася вона - "Ми вже давно все розпродали, а люди все дзвонять і дзвонять! Ми вже втомилися відповідати на дзвінки! Негайно приберіть інформацію з свого сайту!" І обурений крик став фактично компліментом, констатацією того, что наш сайт став справжнім місцем зустрічі тих, хто будує нерухомість з тими, хто її шукає.
Тут слід пояснити - сайт Енциклопедія Новобудов це база даних житлових новобудов, торгових та офісних центрів з вільним доступом та безкоштовним розміщенням об'єктів. Завдяки активному та регулярному наповненню інформацією сайт дуже швидко проіндексувався Гуглом і вже за місяць міцно закріпився на перших сторінках пошуку за запитом "новобудови Львова та України", що дуже сприяло постійному зростаню відвідуваності.
Взагалі спочатку були плани охопити лише основні міста Західної України - Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Ужгород, але апетит прийшов під час їжі і поступово до цих міст додалися також Хмельницький, Луцьк, Рівне, Вінниця та багато інших. Зрештою, покриття сайту вийшло до Дніпра та охопило Дніпропетровськ та Київ.
Зараз на сайті є інформація про більш ніж 1600 об'єктів та майже 500 компаній з різних міст України.

По мірі розвитку сайту вносилося досить багато різнокаліберних правок в інтерфейс та структуру, найбільшою з яких стало додавання другої мови - російської. Ще одним важливим етапом стало перенесення сайту на іноземний хостинг, оскільки проплачений наперед український перестав справлятися з постійно зростаючим трафіком.
Станом на зараз середня відвідуваність сайту перевалила за 2 тисячі на добу (близько 2500 у будні дні та 1500-1600 по вихідних). З-поміж міст найактивнішим є Київ (800-900 відвідувань на добу), який нещодавно обігнав Львів (700-800). На третьому місці міцно закріпився Хмельницький, а далі за ним - Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Чернівці, Дніпропетровськ та Тернопіль.
Щодо країн, то левова частка відвідувань приходиться на Україну, однак регулярно бувають заходи з Росії, США, Канади, Італії, Німеччини та Польщі.


Ну і, звісно, на сайті є реклама. І якщо спочатку рекламодавці були досить обережні, то з часом вони зрозуміли всі плюси розміщення реклами на Енциклопедії Новобудов і пролонгують розміщення майже автоматично. А деякі навіть зізналися, що саме через рекламу на нашому сайті знайшли для себе нові хороші замовлення та постачальників чи підрядників. Гадаю, найкращою характеристикою стане той факт, що на даний момент жоден, хто розмістив рекламу на сайті, ще не відмовився від її пролонгування.
Так що, якщо ви шукаєте собі квартиру, офіс чи торгові площі - ласкаво просимо до нашої гостинної, вільної та динамічної бази. А якщо ви будуєте житло чи здаєте в оренду комерційні приміщення - майте на увазі, що щодня на сайті Енциклопедія Новобудов тусується кілька тисяч ваших потенційних клієнтів. Не втрачайте цей шанс!Ось такий житловий будинок будують на вул. Погулянка 5.
На розі Кульпарківської та Наукової після кількох років простою відновлюється будівництво ТРЦ Леополіс.
Також заворушилися на будівництві бізнес-центру Галілео на розі вул. Франка та Шухевича.


Готуються до монтажа фасаду.


Досить симпатичний, як на мене, будинок будують на Пасічній.
На вул. Куліша набирає обертів будівництво торгово-розважального центру Форум-Львів, який буде найбільшим на такій малій віддалі від центру міста.
Досить часто забудовники першими надсилають нам свіжі рендери своїх нових об'єктів, як це було з другою чергою житлового комплексу на вул. Моршинській.
Житловий будинок на вул. Тернопільській.
Торгово-офісний центр Ріус на вул. Наливайка.
І на завершення цієї підбірки - ось такий радісний житловий будиночок на вул. Радість.
На цьому, мабуть, закінчу цю невелику підбірку. Більше при бажанні можна переглянути тут. Енциклопедія Новобудов завжди до ваших послуг :)


Tags: будівництво, львів
Subscribe

 • Рейки у небо. Монастир Монсеррат та його гірська залізниця

  Продовжую розбирати фото з різних поїздок і сьогодні хотів би розказати про гірський монастир Монсеррат на Барселонщині, який мало того, що сам по…

 • Повернення на Двірцеву

  Площа біля львівського вокзалу майже на 9 місяців випадала з життя міста через масштабну реконструкцію, проект якої розробив львівський Інститут…

 • Два міра, два сувеніра

  Зустрів днями у Львові таку сувенірну футболку і згадав іншу, побачену колись у Амстердамі. От ніби і тут, і там про секс, але який різний настрій…

Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments

 • Рейки у небо. Монастир Монсеррат та його гірська залізниця

  Продовжую розбирати фото з різних поїздок і сьогодні хотів би розказати про гірський монастир Монсеррат на Барселонщині, який мало того, що сам по…

 • Повернення на Двірцеву

  Площа біля львівського вокзалу майже на 9 місяців випадала з життя міста через масштабну реконструкцію, проект якої розробив львівський Інститут…

 • Два міра, два сувеніра

  Зустрів днями у Львові таку сувенірну футболку і згадав іншу, побачену колись у Амстердамі. От ніби і тут, і там про секс, але який різний настрій…