?

Log in

No account? Create an account

alex_shutyuk


...in urbanity we trust...

пульс міських перевтілень


Подорож довкола Гарди. Міста
alex_shutyuk

У минулій розповіді про італійське озеро Гарда я зосередився на його природі та пейзажах, а міста залишив за кадром. Тепер же, як і обіцяв, детальніше покажу самі міста, які розкинулися довкола озера. Великих міст та мегаполісів серед них немає від слова "зовсім" - лише невеликі затишні містечка з невисокими будинками, акуратними набережними та подекуди середньовічними замками на скелях.
Read more...Collapse )


Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.

Трамвай чи автобус - хто швидше?
alex_shutyuk

Нове на ютуб-каналі - перевіряємо на практиці, чим швидше заїхати у центр, трамваєм чи аатобусом. Спойлер - виділені лінії рішають.

До речі, підписуйтеся на канал :)


Про тимчасову навігацію на Двірцевій (і не тільки)
alex_shutyuk

Під час вуличних реконструкцій звичні шляхи, якими ходять люди, змінюються і це призводить до численних незручностей. Це особливо відчутно на таких великих транспортних вузлах, як площа перед вокзалом. Зараз набирають обертів роботи перед львівським вокзалом і щоби не було як завжди, ми підготували навігаційні банери, які показують як ходити і де що знаходиться. Такий банер стоїть біля кожного виходу на площу та показує її приблизно з такого ракурсу, з якого її бачить людина, що має полегшити орієнтування.
Поки що зона робіт не така велика і основні точки притягання знаходяться на звичним всіх місцях, але скоро все має змінитися, тому наступна версія банерів вже у роботі - приймаються зауваження до їхнього наповнення.
Read more...Collapse )Про міжсезонний догляд за спільнокоштовими деревами
alex_shutyuk

Правильний догляд за молодими деревами - запорука їхнього здоров'я і довголіття. Саме тому ми щосезону замовляємо догляд за деревами, які були висаджені за рахунок спільнокошту. Їх вже є близько 200 штук і навіть просто обійти їх всі займає чимало часу, не говорячи вже про обрізку, обробку пошкоджень та лікування від шкідників. Цьогоріч вкотре цим зайнявся Микола Синютка з колегами, який професійно займається ландшафтним дизайном та доглядом за приватними ділянками. За цю роботу з рахунку спільнокошту пішло 7500 грн.
У мене вже не раз питали, чи ця обрізка була запланованою, тому, мабуть, цей пост дуже потрібний.
Read more...Collapse )


Екскурсія на будмайданчик меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні
alex_shutyuk

Друзі, принагідно нагадую, що окрім цього блогу я також зайнявся розвитком свого Ютуб-каналу. Там також про міста, подорожі та урбаністику. Підписуйтеся :)8 причин не любити весну
alex_shutyuk

Кожного року із завершенням зими ми потрапляємо у та саму пастку. Ми чекаємо на весну, мріємо про тепле лагідне сонце, молоду свіжу листву на деревах та аромат квітів. Але неприємним бонусом до цього йдуть ще чимало такого, що псує все враження та змушує більше чекати “коли ж це все закінчиться”, ніж насолоджуватися. Найсумнішим є те, що всі ці неприємні моменти ж рукотворними і ми самі їх активно створюємо. Чи може не ми, а хтось поряд із нами.
Ось список речей, за які я не люблю львівську весну. Більшість цих пунктів насправді можна зустріти у кожному українському місті.
Read more...Collapse )


Два міра, два сувеніра
alex_shutyuk

Зустрів днями у Львові таку сувенірну футболку і згадав іншу, побачену колись у Амстердамі. От ніби і тут, і там про секс, але який різний настрій та проблематика.Пам'ятник замість дерев
alex_shutyuk

Важко втриматися від гіркого сарказму, коли бачиш, як черговий зелений сквер перетворюється на унилу площу з плиточкою та пам'ятником. Цього разу невдача спіткала сквер біля Академії мистецтв.

Дивіться також:

Скорочений маршрутПодорож довкола Гарди. Природа та пейзажі
alex_shutyuk

Поки надворі авітамінозна рання весна із голими деревами та болотом під ногами, приємно полистати фото чогось красивого та приємного, наприклад із поїздки довкола італійського озера Гарда. Колись я випадково набрів на це мальовниче місце, просто роздивляючись супутникові знимки на GoogleEarth і з того дня воно міцно закріпилося у моєму списку місць, які хотілося побачити на власні очі. І ось минулоріч ця мрія таки здійснилася.
У цьому дописі буде багато фоток природи, пейзажів та доріг, які проходять крізь усю цю красу. Ну і зовсім трішечки інфраструктури.
Read more...Collapse )


Спільнокошт озеленення 2019: є ідеї?
alex_shutyuk

Друзі, весна таки прийшла, тому давайте подумаємо над тим, де у Львові можна було би додати спільнокоштового озеленення. Є ідеї? Пишіть у коментарях)