alex_shutyuk


...in urbanity we trust...

пульс міських перевтілень


Кричущої бездуховності пост
alex_shutyuk

Шановні парафіяни! Пропоную вашій увазі фотопідбірку релігійних споруд, переобладнаних для іншого використання. До чого тільки не додумаються у цьому шаленому космополітичному світі... Обережно! Нервовим та вразливим краще цього не бачити!
Read more...Collapse )

Buy for 30 tokens
Buy promo for minimal price.

46 лютого
alex_shutyuk

На календарі друга половина березня, а за вікном хуртовини, мороз -10 та сніг по коліно. Ідеальний момент щоби виповзти у місто та насолодитися останніми акордами цього зимового сезону, який от-от закінчиться. Ну, як от-от - десь за тиждень, напевно. Чи хоча би за два. Ну, до кінця квітня так вже точно. Мабуть.
+42 фотоCollapse )

Плани на поїхати
alex_shutyuk

Поки Львів знову завалює снігом, вирішив переглянути свою карту з містами та місцями в Україні, у яких хотів би побувати та озвучити деякі з них, щоби було більше приводів дотримуватися цих планів, а не відкладати. Звісно, що по кожній точці я очікую на цінні поради куди піти, на що варто подивитися, скільки часу достатньо. Можливо навіть хтось має схожі плани і ми зможемо скооперуватися.
Отже, поїхалиCollapse )Ліврея у спадок
alex_shutyuk

Як ви мабуть пам'ятаєте, свого часу я трохи займався темою зовнішнього оформлення львівського громадського транспорту, брав участь у організації з цього приводу відкритого конкурсу та регулярно писав про те, для чого це і чому важливо. Довести тоді справу до реалізації тоді не вдалося, але все одно цікаво слідкувати за тим, що відбувається із цією темою у інших українських містах.

З того часу деякі наші міста теж зайнялися уніфікацією вигляду свого ГТ і у цій справі намітилися два основних підходи - пошук свого стилю (як приклад - Одеса) та запозичення перевіреної часом лівреї із якогось закордонного міста.
Read more...Collapse )


Ну скільки ж можна???
alex_shutyuk

Тільки щойно восени ми замінили засохлий спільнокоштовий платан на вул. Руставелі, вигрібши із ями з десяток мішків піску та замінивши його спеціальним поживним субстратом. І ось сьогодні знову. Скільки це буде тривати? Кому і по якому місцю треба настукати, щоби це свинство припинилося? Як і хто має нарешті пояснити двірникам, що лунка дерева це не місце для утилізації піскосуміші.

При цьому так само місто знищує і дерева, посаджені бюджетним коштом. У деяких місцях цей цикл стабільно повторюється щороку - спочатку садиться молоде дерево, потім весь рік у його лунку висипається вуличне сміття, навесні наносимо контрольний удар піскосумішшю. Профіт - дерево засохло. Можна садити нове.

Ну доколє, блд? Деволи вже ніякої злості не вистачає, вибачте.

Для порівняння осіннє фото, зроблене відразу після висадки.Цюріх на старих фотографіях
alex_shutyuk

Натрапив днями на сайт з шикарною підбіркою старих фото швейцарського Цюріха з міського архіву та багатьох інших джерел. Як завжди у таких випадках залип, розглядаючи деталі. Цікаво, що деякі місця залишилися зараз такими ж, як і сто років тому, тоді як інші змінилися до невпізнаваності. Але найбільше вразило, що якість облаштування вуличного середовища у той час була практично такою самою, як зараз. Звісно, прогрес іде, але на архівних знимках століьньої вже видно розвинену трамвайну інфраструктуру, ідеальні тротуари, продумане водовідведення.
Окрім того є трохи фотографій, зроблених із одного ракурсу із різницею у 70-80 років.

Спішу поділитися найцікавішим.
Read more...Collapse )Прогулянка Львовом №41
alex_shutyuk

У такий час, як зараз, місто виглядає максимально непривабливо і кожне друге фото годиться для підпису “подивися, який чудовий світ без наркотиків”. Воно відходить від до зими, немов людина від затяжної хвороби - тьмяні стомлені очі, бліда шкіра, синці під очима. Зазвичай, у таку пору кажуть, що “просто ви вибрали невдалий час для фотографування”. А отже якраз саме час прогулятися авітамінозними вулицями.
+46 фотоCollapse )


Берлін краєм ока
alex_shutyuk

Звісно, за пів дня дуже важко нормально роздивитися будь-яке більш-менш велике місто. Ну а для такого потужного міста, як Берлін, це взагалі ніщо. Але все одно це не привід не написати про це невелику сумбурну розповідь, тим більше якщо вона повертатиме до приємних спогадів про поїздку вже майже чотирирічної давнини.

+70 фотоCollapse )Мати вибір
alex_shutyuk

Попередній тиждень Львів виявився дуже активним на автобусно-географічні новини. Спочатку одна за одною з'явилися повідомлення, що місто розглядає можливість закупівлі білоруських чи турецьких автобусів. Щоправда, на це відреагував губернатор Львівської області Олег Синютка, який заявив, що "ми не повинні допустити сюди іноземних виробників."

А вже за кілька днів потому з'явилася новина, що львівський концерн Електрон виборов на торгах через ProZorro право поставити 10 низькопідлогових автобусів до Ужгорода.

Як на мене, обидві ці новини позитивні. Звісно, добре мати під боком виробника такої техніки, але він має перемагати у здоровій конкурентній боротьбі, пропонуючи якісну техніку, хороший сервіс та адекватні ціни, а не розраховувати лише на принцип "свій до свого по своє". В цьому плані з точки зору міста цілком логічним є вивчати ринок та шукати оптимальний варіант.

Так само і для виробника, який хоче рости та розвиватися, корисно не класти всі яйця до одного кошика, розраховуючи лише на своє рідне місто, а розширювати ринки збуту та шукати нові можливості. В цьому плані чудовим прикладом є польський Соляріс, чиї автобуси та трамваї останніми роками активно тіснять більш іменитих виробників з їхніх насиджених місць. Тому новина про Електрони для Ужгорода мене тішить.

Коротше кажучи - хай живе конкуренція.

Фото звідси.

Дивіться також:

Solaris крокує ЄвропоюПрогулянка Косовом
alex_shutyuk

Морозний зимовий вечір - чудовий момент, щоби переглянути літні фото та знову віртуально прогулятися невеликим містечком Косів, що знаходиться на південь від Івано-Франківська.
+55 фотоCollapse )
?

Log in

No account? Create an account