Про повагу до двірника


Мені завжди дуже сумно дивитися на наших двірників, які возять свій реманент у скрипучих саморобних возиках. Від цієї картини завжди віддає якоюсь безпросвітною безнадією. Знаю, зараз мені напишуть про бідну країну, але все одно хотілося би, щоби наші двірники були екіпіровані хоча би на рівні їхніх словенських колег. Ніби ж нічого космічного, а виглядає на порядок достойніше. Цікаво, наскільки непідйомною для бюджету є ця задача?


Знайшов у своїх папочках ще кілька фоток, тому доповнюю допис.
Collapse )
Валенсія, Іспанія.


Загреб, Хорватія.Buy for 500 tokens
Buy promo for minimal price.

Дуже старенький трамвай


Цієї суботи так вдало вийшов пройтися, що зустрів на вулиці старовинний трамвай Sanok SW1, якому, на хвилиночку, вже стукнуло 111 років. Торік його капітально відремонтували у майстернях Львівелектротрансу і тепер він не лише радує своїм ностальгічним виглядом, а й їздить. Не втримався, побіг за ним та зробив ще кілька фоток.
Collapse )


Вид на мільйон


Днями випала нагода потрапити на дах одного з будинків ЖК Семицвіт і хоча це був далеко не найвищий будинок комплексу - види з нього все одно виявилися шикарними. Поспішайте побачити)
Collapse )

До Хорватії за натхненням (та демотивацією)


Штош, погода зіпсувалася достатньо, щоби знов потягнуло переглядати фото з недавньої поїздки до Хорватії, тому час написати про цю поїздку невелику розповідь. Чесно кажучи, я абсолютно не планував, що цього року ще кудись поїду, але все сталося дуже несподівано та швидко - "ми думаємо на тиждень махнути до Хорватії, виїзд післязавтра. Хочеш з нами?". Звісно, хочу.
Collapse )

Львівська Америка


Записував сьогодні відео про львівський житловий комплекс Америка і у процесі вдалося потрапити на дах одного з будинків. На першому фото - вид у сторону вулиці Володимира Великого.
Монтаж відео ще попереду, а поки - трохи панорам, які відкриваються звідти. До речі - підписуйтеся на канал, щоби не пропустити оновлення.
Collapse )

Прогулянка Львовом №50


Я давненько не постив повноцінних прогулянок Львовом, а ви, судячи з коментарів, також за ними дуже скучили, тому саме час пройтися нетуристичним Львовом та ще раз насолодитися теплими теплим серпневим вечором. У сьогоднішній програмі - вулиця Золота, єврейський цвинтар на Янові, Кортумова гора та інші цікаві місця. Го!
Collapse )


Експрес-прогулянка Львовом №49


Трохи погуляв сьогодні містом з київськими друзями, небайдужими до урбаністики, показуючи, що в нас нового, трохи у процесі пофоткав, так що зараз буде невеликий пост-прогулянка.
Collapse )Збираємо на заміну платана


Думаю, ви пам'ятаєте прекрасні платани, яки ми завдяки спільнокошту посадили на проспекті Чорновола. Торік крайнє від залізничного мосту дерево хтось надломив (скоріш за все - машиною при маневруванні), ми намагалися зафіксувати його брусками, воно зрослося і так прожило ще рік, але одного з літніх буревіїв таки не витримало.
Тепер там порожня лунка і на це місце проситься нове дерево.

Я створив на Монобанку спеціальну банку для збору коштів на нове дерево. Мета - зібрати 5000 грн, щоби купити не лише саджанець, а й супутні матеріали та захисний валун.

Посилання для переказу коштів - тут.

Наразі зібрано 2495 грн.

Collapse )


Урбаністика Тернополя - що нового?


Зараз будемо гуляти Тернополем та дивитися, як він поживає та як змінилися його вулиці та площі за останні роки і що там з громадським транспортом. Звісно ж, для мене найцікавіше було подивитися на оновлену Привокзальну площу, але і крім неї є цікаві місця. Вперед до урбаністичних новинок Тернополя!
Collapse )

Благоустрій Буковеля - щось пішло не так


Що може бути гарнішим, ніж пішохідний променад вздовж гірського озера? Прекрасні краєвиди довкола, свіже повітря, легкий вітерець, приємна тінь струнких дерев - здається, у таких умовах неможливо зробити погано. Але на Буковелі таки змогли. Незрозуміло, як так вийшло, але тут чомусь просто збудували вздовж озера асфальтований автобан, половину якого зробили велопішохідною.
Collapse )